Professional Accountmanagers

Silvia Clar Metzke - Sales Support

Contactgegevens:

Tel. 088 – 522 68 66
e-mail: professional@noordhoff.nl

Linda Rammers - Sales Support

Contactgegevens:

Tel. 088 - 522 68 66
E-mailadres: zorgpad@noordhoff.nl

Jeroen Heesterbeek – Accountmanager Bouw & Industrie

Contactgegevens:

Tel. 06 - 50 21 19 27
E-mail: j.heesterbeek@learnlinq.com

Wietske van Elsdingen - Accountmanager Bouw & Industrie

Contactgegevens:

Tel. 06 -  27 27 22 76
E-mail: w.vanelsdingen@noordhoff.nl

Angelique Dorland - Accountmanager Health

Contactgegevens:

Tel. 06 - 51 40 21 64
E-mail: a.dorland@noordhoff.nl

Jan Kees Bos - Accountmanager Health

Contactgegevens:

Tel. 06 - 31 93 56 76
E-mail: j.bos@noordhoff.nl

Joost Roelofs - Accountmanager Health

Contactgegevens:

Tel. 06 - 30 56 71 24
E-mail: j.roelofs@noordhoff.nl

Manon Schouten - Accountmanager Health

Contactgegevens:

Tel. 06 82 00 53 49
E-mail: m.schouten@noordhoff.nl

Nynke de Vries - Accountmanager Health

Contactgegevens:

Tel. 06 - 57 11 67 94
E-mail: n.devries@noordhoff.nl