Accountmanagers Voortgezet onderwijs

Wilt u meer informatie over een methode of heeft u interesse in een presentatie over onze methodes op school?
Neem dan contact op met uw accountmanager.

Heeft u vragen over uw huidige Noordhoff-methode, stuur dan een e-mail naar Salesvo@noordhoff.nl 
of neem contact op met onze klantenservice via tel. 088-522 68 88.

 

Regio-indeling accountmanagers

De accountmanagers voor het Voortgezet onderwijs zijn ingedeeld naar regio. Zo heeft u voor uw school een vast aanspreekpunt.

Kijk op de postcodekaart in welke regio uw school valt en neem contact op met uw accountmanager in die regio. 

Bekijk de regiokaart

Regio: Groningen/Drenthe/Noord-Overijssel/Oostelijk Flevoland

Mirjam Winters

E-mail: m.winters@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 835 502 56

 

Regio: Friesland/Noordoostpolder/Noord-Holland Noord

Sandy Paas

E-mail: s.paas@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 824 793 52

Regio: Overijssel/Achterhoek

Erik Jan de Vries 

E-mail: e.devries@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 517 026 54

Regio: Amsterdam/Haarlem/Noord-Holland Zuid/Leiden

Wessel van Calcar

E-mail: w.vancalcar@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 307 121 74

Regio: Het Gooi West/Almere/Amersfoort/ Noord-Gelderland

Bert Wierda 

E-mail: b.wierda@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 306 249 58

Regio: Het Gooi Oost/Utrechtse Heuvelrug/ Zuid-Veluwe/Arnhem/Betuwe

Renske Ankoné 

E-mail: r.ankone@noordhoff.nl
Tel.:     06 - 834 859 00

Regio: Utrecht/Groene Hart/Dordrecht

Regina Bijlholt 

E-mail: r.bijlholt@noordhoff.nl
Tel.:      06-130 796 74

Regio: Rotterdam/Den Haag/Westland/Rijnland

Vincent Schoof 

E-mail: v.schoof@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 150 037 74

Regio: West-Brabant/Zeeland/Zuid-Hollandse Eilanden/Schiedam

René Houtzager

E-mail: r.houtzager@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 203 034 61

Regio: Midden- en Oost-Brabant/Merwede

Vivianne Hansen

E-mail: v.hansen@noordhoff.nl
Tel.:     06 - 120 792 51

Regio: Limburg/Zuidoost-Brabant/Nijmegen

Simone Müller

E-mail: s.muller@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 419 788 24

Key Accountmanager Noord

Ellen van der Giezen 

E-mail: e.vandergiezen@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 571 198 44

Key Accountmanager Zuid

Rene van Soest

E-mail: r.vansoest@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 308 556 25